Anunt umanitar

19 August 2008 – 3:46 am
 

Stimati concetateni,

dragii mei cocalari, rupeti’va de la o lentila armani sau dg, iubitele mele bambuci, rupeti’va de la un gloss sau de la o toarta de sacosa vuitton, scumpii mei puradei dati alocatia pe o luna pentru un gest umanitar.

Marele nostru nestemat aka brilijantu aka 2 bile si 1 linie aka adi mutu e la mare ananghie. Trebuie sa plateasca amenda de 17 milioane la Chelsea. Si n’are saracu de unde. Haideti sa punem mana de la mana sa’l scoatem din cacao pe adita. Bahoi da si tu 2-3 paypaluri ca stim ca ai. Nu putem lasa un roman la asa restriste. Bambucilor luati cu asalt Pasha si platiti intrarea de 2-3 ori. E pentru o cauza nobila. Ce ne facem noi fara briliant ? Cine ne mai rateaza noua penalty’urile si calificarile ? Cine mai deschide cluburi in Bucuresti ? O sa ne scoata astia din UE ! Prima donatie a si fost facuta de Laura Andrasan: 2 tampoane folosite si o pereche de catuse. Va asteptam pe toti in fata la Mec la Unirea cu ce puteti fiecare: cu metrou cu autobuzu cu tramvaiu. SALVATI-L PE MUTU !

Dati mass’uri la toata lista voastra !

Sa se vada ca suntem o forta !

Hai Romania ! Hai Spania ! Hai Italia !

No tags for this post.

Related posts

Daca ti-a placut acest post si doresti sa primesti pe e-mail si alte posturi, introdu adresa ta de e-mail in casuta de mai jos. La fiecare actualizare vei primi o instiintare:


  1. 5 Comentarii to “Anunt umanitar”

  2. daca mutu n`are de unde…
    atunci noi ce sa mai zicem? :)))
    da`l ma`n colo ;;)
    ;;)

    De madu pe Aug 19, 2008

  3. Adeca cum sa dau io ceva ca ala nu si-a tinut nasu departe de prafuri? Sa plateasca da-l in spume!

    De Vasile pe Aug 19, 2008

  4. serios? nici măcar durere de cur nu am în privinţa asta…

    De the-dude pe Aug 19, 2008

  5. il ajut cu 1 leu…..dar tre sa vina sa imi faca curat in camera odata la 2 zile pt banii aia :P

    De Frecsi pe Aug 19, 2008

  6. Dar stiti ca mutu fu….te pamantul

    De Sir John pe Aug 22, 2008

Comentează şi tu ceva.

Înainte să comentaţi vă rog să citiţi Dezvinovăţitorul şi Lămuritorul. Punând comentariu sunteţi de acord cu acestea fie că le-aţi citit sau nu.